معاون استاندار مازندران:نوروز زیبایی را در مازندران شاهد خواهیم بود
1395-12-28 15:24 (آخرین بروزرسانی : 01:10 29-12-1395)
 

 ساری - معاون امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به اقامت بیش از ۲۳۱ هزار مسافر شب در استان اظهار امیدواری کرد تا امسال نوروز زیباتری را در استان شاهد باشیم.

علی نبیان ظهر شنبه در مراسم افتتاح قرارگاه نوروزی پلیس، با اشاره به افزایش چهار درصدی امار تردد جاده‌ایدر روز ۲۶ اسفند نسبت به روز پیش از آن، گفت: در این روز ۲۳۱ هزار ۶۶۲ نفر شب اقامت را در سطح استان مازندران داشته‌ایم که در این زمینه نیروی انتظامی تلاش وافری برای ایجاد امنیت و آسایش مردم استان و مسافران داشته است.

وی افزود: افراد راهور، نیروی انتطامی، اورژانس، هلال احمر و دیگر دستگاه‌های خدمات‌رسان در جای‌جای این استان در حال تلاش هستند تا بتوانند امسال نوروز زیباتری را نسبت به سنوات گذشته محقق سازند.

نبیان با اشاره به اینکه هم بخاطر مواهب الهی و هم وجود امام‌زادگان بسیار در استان مازندران، خیل عظیم جمعیت به سمت و سوی این استان می‌شتابند، افزود: از ۲۷ اسفند ۹۴ تا ۲۰ اسفند ۹۵ حدود ۴۲ میلیون نفر شب اقامت در سطح استان مازندران داشته‌ایم، در حالی که جمعیت استان حدود ۳.۲ میلیون نفر است.

نبیان افزود: ۱۲ کمیته خدمت‌رسان در ستاد تسهیلات سفر و ۳۳ اکیپ راهداری با حدود ۳۰۰راهور در ۲۲ راهدار خانه در حال تلاش برای خدمات رسانی در تمامی ایام هستند.

 

 
 
  • جاذبه های مازندران
  • هنرهای سنتی و صنایع دستی استان مازندران
  • موزه ها
  • وب سایت حضرت امام
  • وب سایت مقام معظم رهبری
  • وب سایت ریاست جمهوری
حدیث روز
نشانی اداره
ساری - میدام امام - ابتدای خیابان جام جم - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران
01133391001-5