ثبت یک میلیون تردد روز انه در مازندران/ ساماندهی 220 مقر انتظامی
1395-12-28 15:47 (آخرین بروزرسانی : 01:10 29-12-1395)
 

 فرمانده انتظامی استان مازندران با اعلام اینکه مازندران در حال حاضر با یک‌میلیون تردد رتبه سوم را طی دو روز گذشته از نظر میزان تردد در کشور به خود اختصاص داده است، گفت: این روند در روزهای آینده افزایش پیدا می‎کند.

محمود میرفیضی صبح امروز در مراسم افتتاح قرارگاه نوروزی در ساری با اشاره به اینکه برای ساماندهی220 مقر انتظامی در سطح استان مازندران فعال شده است، اظهار کرد: بیش از 7 هزار نیرو برای ارائه خدمات امنیتی انتظامی در سطح استان آماده همکاری هستند.

فرمانده انتظامی مازندران با اعلام اینکه علاوه بر همکاران انتظامی شرکت‌های انتظامی هم در سطح استان فعال هستند، افزود: برنامه‌ریزی برای ارائه مشاوره فرهنگی نیز در دستور کار است و مددکارها و مشاور فرهنگی برای این ایام پیش‌بینی شده است.

وی با اعلام اینکه مازندران در حال حاضر با یک‌میلیون تردد در حال حاضر رتبه سوم را طی دو روز گذشته در اختیار دارد، گفت: این روند در روزهای آینده افزایش پیدا می‎کند.

میرفیضی خاطر نشان کرد: قرارگاه نوروزی فرماندهی انتظامی در 22 شهرستان در حال فعالیت است و سامان‌دهی گشت انتظامی و راهور در دستور کار است و برای ارائه خدمات‌رسانی در سواحل 153 ایستگاه پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه میزان فوتی ثبت شده در استان دو فوتی در هر روز بود، افزود: در روزهای اخیر دو تصادف منجر به فوت در داخل شهر و بیرون اتفاق افتاده است.

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم با توجه به افزایش سفر میزان تصادفات از میانگین‌های موجود کمتر باشد این امر منوط به رعایت قوانین و مقررات است.

 

 

 
 
  • جاذبه های مازندران
  • هنرهای سنتی و صنایع دستی استان مازندران
  • موزه ها
  • وب سایت حضرت امام
  • وب سایت مقام معظم رهبری
  • وب سایت ریاست جمهوری
حدیث روز
نشانی اداره
ساری - میدام امام - ابتدای خیابان جام جم - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران
01133391001-5