پروازهای نوروزی در فرودگاه‌های مازندران
1395-12-29 00:58
 

مدیرکل فرودگاه‌های استان مازندران از برقراری خط جدید پروازی ساری – ایروان و ساری – تبریز از فرودگاه بین‌المللی ساری خبر داد.

سعدالله وطن‌خواه با اشاره به وجود رشد 21 درصدی پروازهای فرودگاه ساری افزود: شرکت هواپیمایی آتا در مسیر ساری – تبریز – ساری روزهای شنبه و سه شنبه هر هفته به دیگر پروازهای داخلی این فرودگاه اضافه شد .

 مدیرکل فرودگاههای مازندران با بیان اینکه فرودگاه ساری با وجود امکانات و تجهیزات لازم فرودگاهی برای افزایش پروازهای داخلی و خارجی ظرفیت لازم را دارد افزود : از بیست و هشتم اسفندماه امسال خط پروازی ساری  - ایروان توسط شرکت هواپیمایی تابان جهت رفاه حال مسافران نوروزی به صورت رفت روزهای شنبه ، چهارشنبه و یکشنبه و برگشت روزهای چهارشنبه ، یکشنبه و پنجشنبه از فرودگاه بین المللی ساری برقرار خواهد شد .

وطن خواه در ادامه افزود : با توجه به پتانسیل گردشگری و استقبال مردم از چشم اندازهای طبیعی استان و ضرورت توسعه خدمات حمل و نقل هوایی و با وجود  دو فرودگاه  نوشهر و رامسر در غرب استان ، در حال حاضر روزهای یکشنبه و پنجشنبه هر هفته توسط شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر مشهد – نوشهر – مشهد پرواز برقرار می باشد که در ایام نوروز در این مسیر روزهای سه شنبه هم اضافه شد.

وی خاطر نشان کرد : در فرودگاه رامسر هم در حال حاضر توسط شرکت هواپیمایی آسمان در مسیر رامسر – تهران – رامسر پروازبرقرار می باشد که توسط شرکت هواپیمایی یاد شده برای ایام نوروز به 2تا 3 پرواز افزایش خواهد یافت .

همچنین برقراری مجدد پرواز رامسر – مشهد – رامسر هم از ششم فروردین سال آینده با 2 پرواز درهفته ، از این فرودگاه توسط شرکت هواپیمایی آسمان انجام خواهد گرفت .

 

افزایش پروازهای نوشهر- مشهد در آستانه نوروز

رئیس فرودگاه نوشهر از افزایش پروازهای مسیر رفت و برگشت نوشهر - مشهد در آستانه نوروز خبرداد.

براساس تجربه در آستانه نوروز هرسال از بیست و پنجم اسفنده ماه تا چهاردهم فروردین ماه بعد
سطح استقبال مسافران شهرستان های غرب مازندران برای سفرهوایی به منظور زیارت حرم امام رضا (ع ) و برعکس از استان خراسان رضوی برای دیدن جاذبه های گردشگری و آثار تاریخی شهرستان های گردشگرپذیر غرب مازندران چشمگیراست .
اکبرفریفته روز شنبه به خبرنگارایرنا گفت : هم اکنون در پی استقبال چشمگیرمسافران و گردشگران در روز های یکشبنه و سه شنبه هرهفته یک پرواز فوق العاده در مسیرهای رفت و برگشت نوشهر- مشهد اضافه شده است.
وی افزود : پروازهای رفت و برگشت مسیر نوشهر - مشهد در روز سه شنبه با اینکه مجوز آن دریافت و در برنامه پروازی نیز گنجانده شده است اما از ششم فروردین ماه 96 برقرارخواهد شد.
پیش از این در روزهای یکشنبه و پنجشنبه هرهفته پروازهای مسیر رفت و برگشت نوشهر - مشهد در فرودگاه نوشهر برقرار بود.
غرب مازندران دارای 2 فرودگاه یکی در نوشهر و دیگر در رامسراست .

 

 
 
  • جاذبه های مازندران
  • هنرهای سنتی و صنایع دستی استان مازندران
  • موزه ها
  • وب سایت حضرت امام
  • وب سایت مقام معظم رهبری
  • وب سایت ریاست جمهوری
حدیث روز
نشانی اداره
ساری - میدام امام - ابتدای خیابان جام جم - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران
01133391001-5