چهارمجتمع پذیرایی و توریستی درمازندران به بهره برداری رسید
1396-01-23 08:30
 

 چهار مجتمع پذیرایی ، تفریحی و توریستی مازندران امروز سه شنبه با حضور رئیس جمهور و به صورت همزمان در استان به بهره برداری رسید . 

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هزینه اجرای این پروژه ها را یک هزار و 430 میلیارد ریال اعلام کرد . 

زهرا احمدی پور افزود : مجتمع تفریحی و توریستی مروارید سبز رامسر در زمینی به مساحت 9 هزار مترمربع و زیر بنای بیش از هفت هزار متر مربع در 2 طبقه ساخته شد . 

وی با اشاره به مدت اجرای سه ساله این پروژه ، ادامه داد :با سرمایه گذاری 200 میلیارد ریالی بخش خصوصی این پروژه اجرا و برای 90 نفر اشتغالزایی ایجاد شد . 

وی این مجتمع تفریحی و توریستی واقع در غرب استان مازندران را شامل تالار ، رستوران ، مجموعه ورزشی ، کافی شاپ ، شیرینی سرا و فروشگاه تجاری اعلام کرد . 

احمدی پور گفت : واحد پذیرایی رستوان چند منظوره مهرگان با صرف هزینه 145 میلیارد ریالی بخش خصوصی و تسهیلات بانکی در منطقه مهدشت ساری نیز امروز به بهره برداری رسید . 

وی افزود : با بهره برداری این پروژه که 2 سالن پذیرایی ، کافی شاپ ، سالن همایش و مراسم دارد برای 60 نفر اشتغال ایجاد شد . 

وی از مجموعه پذیرایی میزبان واقع در بابلسر به عنوان یکی دیگر از پروژه هایی که با حضور رئیس جمهور در مازندران افتتاح شد ، نام برد . 

وی ادامه داد : برای اجرای این پروژه تاکنون 860 میلیارد ریال سرمایه گذاری شخصی و تسهیلات صندوق توسعه هزینه شد . 

وی فاز یک مجموعه میزبان با 56 اتاق و سوئیت ، مجموعه ورزشی ، مرکز خرید ، آمفی تئاتر یکهزار نفره ، مجموعه رستورانهای با 12 سالن اعلام کرد . 

احمدی پور گفت : با افتتاح این فاز از پروژه برای 242 نفر شغل ایجاد شد وبرای تکمیل تمامی فازهای این مجموعه 2 هزار و 400 میلیارد ریال نیاز است . 

رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی افزود : ایجاد و تجهیز بال غربی هتل پارسیان خزر واقع در چالوس از دیگر پروژه هایی است که به بهره برداری رسید . 

وی ادامه داد : با صرف هزینه 225 میلیارد ریالی در مدت 2 سال این طرح شامل 58 واحد اقامتی ، رستوران در زمین 10 هزار مترمربعی ساخته و برای 140 نفر اشتغال ایجاد شد

 
 
  • جاذبه های مازندران
  • هنرهای سنتی و صنایع دستی استان مازندران
  • موزه ها
  • وب سایت حضرت امام
  • وب سایت مقام معظم رهبری
  • وب سایت ریاست جمهوری
حدیث روز
نشانی اداره
ساری - میدام امام - ابتدای خیابان جام جم - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران
01133391001-5