هدف یگان حفاظت صیانت از میراث فرهنگی است
1396-10-11 12:32
 

سرپرست یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران اظهارداشت: هدف یگان حفاظت صیانت از میراث فرهنگی است.

ناصر علی نژاد درهمایش سرپرستان یگان حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران گفت: کمبود امکانات و برخی عوامل دیگر نباید سد راه ما برای رسیدن به هدف، که همان حفاظت و صیانت از میراث فرهنگی ماست گردد.

سرپرست یگان حفاظت مازندران در این همایش به ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در جهت تجهیز و ارتقا کمی و کیفی سطح فعالیتهای یگان استان پس از تصدی خود پرداخت.

وی با بیان این موضوع که اراده لازم برای رفع مشکلات یگان حفاظت از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به خوبی وجود دارد افزود: در کنار تلاش برای برطرف کردن نواقص و کمبودها با کار مضاعف و شبانه روزی می توان به خوبی از عهده وظایف شرعی و ملی خود برآییم.

در پایان این همایش چند تن از سرپرستان به نمایندگی از پایگاههای یگان حفاظت سطح استان در حضور معاونین توسعه مدیریت و میراث فرهنگی و مسئول واحد حقوقی اداره کل به ارائه عملکرد 9 ماهه و همچنین بررسی مشکلات و معضلات یگان حفاظت استان پرداختند.

لازم به ذکر است یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران در تمامی شهرستان های سراسر استان با حضور شبانه روزی پرسنل با تجربه آماده حفاظت و صیانت از میراث فرهنگی و برخورد با متخلفین و متجاوزین حوزه میراث فرهنگی استان می باشد.

 
 
  • جاذبه های مازندران
  • هنرهای سنتی و صنایع دستی استان مازندران
  • موزه ها
  • وب سایت حضرت امام
  • وب سایت مقام معظم رهبری
  • وب سایت ریاست جمهوری
حدیث روز
نشانی اداره
ساری - میدام امام - ابتدای خیابان جام جم - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران
01133391001-5