توسعه جامعه در گرو تصمیم سازی برپایه پژوهش است
1396-10-21 09:47 (آخرین بروزرسانی : 10:02 21-10-1396)
 

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران در جلسه تجلیل از پایانه نامه های برگزیده گردشگری اظهار داشت: توسعه جامعه در گرو تصمم سازی برپایه تحقیق و پژوهش است

دلاور بزرگ نیا افزود: تصمیم گیری و برنامه ریزی که براساس تحقیق و پژوهش باشد،  نتیجه اش هر چه که باشد اطمینان بخش است و چنانچه اشتباهی هم صورت گیرد قابل اصلاح و جبران خواهد بود.

وی با بیان اینکه باید اجرای هر کاری را به اهلش بسپاریم و براساس اعلام نظر متخصصین گام برداریم تصریح  کرد: در ایران با چهره های علمی و پژوهشی فاصله زیاد داریم و از یافته های علمی و پژوهشی در اجرا، استفاده نمی کنیم.

 

 

 

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران به تفاهم نامه همکاری این اداره کل با دانشگاه مازندران اشاره کرد و گفت: جلسه امروز و تجلل از پایان نامه های برگزیده از پیامدهای خوب این تفاهم نامه است و امیدواریم به زود شاهد فعالیت های بیشتر دانشگاه در زمینه گردشگری و توسعه این پدیده فرابخشی باشیم.

در پایان جلسه از سه پایان نامه برتر با موضوع طراحی الگویی برای مقصدهای گردشگری دانشگاه تهران، عوامل موثر بر ارزش ویژه برند مقصد گردشگری دانشگاه سمنان و نقش سرمایه اجتماعی در توسعه گردشگری طبیعی مردم نهاد در مازندران از دانشگاه تربیت مدرس تجلیل شد.

 
 
  • جاذبه های مازندران
  • هنرهای سنتی و صنایع دستی استان مازندران
  • موزه ها
  • وب سایت حضرت امام
  • وب سایت مقام معظم رهبری
  • وب سایت ریاست جمهوری
حدیث روز
نشانی اداره
ساری - میدام امام - ابتدای خیابان جام جم - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران
01133391001-5