مشکل ترافیکی و امنیتی نداریم
1397-01-12 11:55
 

علی نبیان یکشنبه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با اشاره به روزهای پایانی تعطیلات نوروز، گفت: با توجه به پایان تعطیلات نوروز مسافران و گردشگران برای برگشت به استان و شهرهای خود برنامه ریزی کردند.

جانشین رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با بیان اینکه تعداد خودروهای ورودی نسبت به خروجی استان کاهش یافته است، اظهارداشت: میزان خروجی ها در استان رو به افزایش است و مشکل ترافیکی و امنیتی نداریم.

نبیان با اعلام اینکه 9.1 دهم درصد از تردد جاده ای کشور در سطح استان مازندران بوده است، ابراز امیدواری کرد: امیدواریم تلاش همکاران در حمل و نقل، پلیس راه، راهور، اورژانس و هلال احمر با یک همت و انرژی بیشتر در کمپ ها و مکان هایی مشخص شده برای رفع کاستی ها و مشکلات مسافران در برگشت حضور پررنگ تر داشته باشند.

وی در خصوص کمیته تنظیم بازار، اذعان داشت: کمیته تنظیم بازار باید نظارت جامع و کامل داشته باشد تا کمی و کاستی مسافران و مردم استان احساس نکنند.

جانشین رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران ادامه داد: تلاش ارزنده و کوشش کمیته های 12 گانه زیبایی استان را برای مسافران صد چندان و نظارت کامل داشته باشند.

نبیان در خصوص اقامت مسافران دراستان، اظهارداشت: روز گذشته یک میلیون و 70 هزار و 226 نفر شب در سطح استان اقامت داشتند که نسبت با مشابه سال گذشته حدود 32 درصد افزایش داشته است.

وی همچنین در خصوص اقامت مسافران، افزود: از آغاز ستاد تا 11 فروردین 13 میلیون و 362 هزار و 436 نفر شب اقامت داشتند که نسبت به مشابه سال گذشته 32 درصد افزایش داشته است.

جانشین رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران در خصوص پرواز هوایی در استان، تصریح کرد: پرواز هوایی در فرودگاه نوشهر در پیک سفر سال جاری رشد بسیار خوبی داشته است.

نبیان ادامه داد: تلاش داریم در بحث پرواز هوایی مازندران را به جایگاه اصلی خود برسانیم.

 

 
 
  • جاذبه های مازندران
  • هنرهای سنتی و صنایع دستی استان مازندران
  • موزه ها
  • وب سایت حضرت امام
  • وب سایت مقام معظم رهبری
  • وب سایت ریاست جمهوری
حدیث روز
نشانی اداره
ساری - میدام امام - ابتدای خیابان جام جم - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران
01133391001-5