مشکلات سرمایه گذاران در کمیته پیگیری تسهیلات بررسی میشود
1397-03-08 16:20 (آخرین بروزرسانی : 16:24 08-03-1397)
 

مدیر کل میراث فرهنگی مازندران از بررسی مشکلات سرمایه گذاران در کمیته پیگیری تسهیلات حوزه های اشتغال روستایی و فراگیر در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران خبر داد.

سیف الله فرزانه صبح امروز در دومین جلسه کمیته پیگیری تسهیلات از گردشگری به عنوان اولویت های مهم استان مازندران خبر داد و اظهار داشت: دغدغه اصلی حمایت از سرمایه گذاری و حل مشکلات پیش روی انهاست.
وی افزود: در کمته پیگیری تسهلات، مشکلات و موانع موجود در سرمایه گذاری، تسهیلات مورد نیاز سرمایه گذاران، توسعه بوم گردی استاندارد و احیا مشاغل و هنرهای سنتی برای هر طرح در کمیته های فنی شهرستانی، استانی و همچنین در بانک های عامل پیگیری می شود.

وی از تشکیل این کمیته در تمامی شهرستان های استان جهت پیگیری بهتر امور اشاره کرد و گفت: سرمایه گذار واقعی بعنوان تضمین کننده ثبات اقتصادی و کارآفرین حوزه گردشگری شناخته میشود و امیدواریم با تعامل با سرمایه گذاران در این دوره بتوانیم مشکلات موجود را مرتفع کنیم و با رونق اقتصادی منطقه، فرصت اشتغال را فراهم آوریم.

مدیر کل مراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران تصریح کرد: مازندران در حوزه جغرافیای از گلوگاه تا رامسر و به لحاظ قلمرو فرهنگی به پهنه وسیع تر در مناطق همجوار، مورد توجه و برنامه ریزی اداره کل قرار دارد.
وی با اشاره به استفاده از ظرفیت های انجمن های مردم نهاد در بخش های میراث فرهنگی و طبیعی یادآور شد انجمن های میراث فرهنگی در واقع به عنوان دیدبان تمدن و فرهنگ مازندران محسوب می شود و باید جایگاه ویژه خود را به دست بیاورد.

 
 
  • جاذبه های مازندران
  • هنرهای سنتی و صنایع دستی استان مازندران
  • موزه ها
  • وب سایت حضرت امام
  • وب سایت مقام معظم رهبری
  • وب سایت ریاست جمهوری
حدیث روز
نشانی اداره
ساری - میدام امام - ابتدای خیابان جام جم - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران
01133391001-5