رویداد استارت آپ گردشگری مازندران در بابلسر برگزار می شود
1397-05-06 12:54 (آخرین بروزرسانی : 12:58 06-05-1397)
 

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران اظهار داشت: رویداد کشوری استارت آپ گردشگری استان مازندران، 18 شهریور ماه سال جاری در شهرستان بابلسر برگزار می شود

سیف الله فرزانه افزود: این رویداد یک روزه، به منظور شناسایی طرح ها و ایده های خلاق و حمایت از فرصت های کارآفرینی در حوزه گردشگری با همکاری و مشارکت دانشگاه ها، مراکز پژوهشی، شرکت های دانش بنیان،  18 شهریور ماه سال جاری برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: حمل و نقل و انرژی، اسکان و اقامت خدمات بانکی و بیمه ای، خدمات اطلاع رسانی و پذیرایی و رفاهی، خدمات الکترونیک و فناوری اطلاعات، گردشگری سلامت، محیط زیست و گردشگری از جمله محورهای استارآپ گردشگری مازندران است.

فرزانه  با بیان اینکه نظرات برتر این رویداد، جهت دعوت در رویداد ملی "هفته رقابت های استارت آپی" که در مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد؛ معرفی می شود.

وی تصریح کرد: علاقمندان فرصت دارند در صورت برخورداری از ایده های نو در حوزه گردشگری تا تاریخ 8 شهریورماه سال جاری با رجوع به سایت اداره کل میرات فرهنگی به آدرس  www.mchto.ir در این رویداد شرکت نمایند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: استارتاپ به یک شرکت یا کسب‌ وکار گفته می‌شود که رشد سریعی دارد، و در جهت تولید راه حلی نوآورانه و دوام‌ پذیر برای رفع یک نیاز در بازار تشگیل می شود.

 
 
  • جاذبه های مازندران
  • هنرهای سنتی و صنایع دستی استان مازندران
  • موزه ها
  • وب سایت حضرت امام
  • وب سایت مقام معظم رهبری
  • وب سایت ریاست جمهوری
حدیث روز
نشانی اداره
ساری - میدام امام - ابتدای خیابان جام جم - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران
01133391001-5