بازنگری طرح مدیریت یکپارچه مجموعه جهانی عباس آباد
1397-07-16 09:17
 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران از بازنگری طرح مدیریت یکپارچه پایگاه میراث جهانی باغ عباس آباد شهرستان بهشهر خبرداد

سیف الله فرزانه در جلسه بررسی ظرفیت های گردشگری، میراث فرهنگی، و صنایع دستی شهرستان بهشهر که با حضور فرماندار این شهرستان برگزار شده بود با اعلام این خبر گفت: شهرستان بهشر سرشار از جاذبه های طبیعی، تاریخی و فرهنگی است که می تواند زمینه ساز رونق گردشگری در منطقه باشد.

وی ضمن تاکید بر رعایت اصول میراثی در تدوین طرح مدیریت یکپارچه عباس آباد افزود: در تلاش هستیم اداره شهرستان بهشهر جهت خدمات رسانی مطلوب به شهروندان، به مرکز شهر منتقل شود.

فرزانه تصریح کرد: با توجه پیگیری های دکتر علی محمد شاعری نماینده محترم شهرستان بهشهر، نکا و گلوگاه در خصوص واگذاری زمین جهت ایجاد بازارچه های صنایع دستی، مشکلات و موانع این موضوع در حال بررسی و اقدام لازم است.

هادی خنجری، فرماندار شهرستان بهشهر نیز در این جلسه، شهرستان بهشهر را یکی از مهم ترین ظرفیت های استان در حوزه گردشگری طبیعی و تاریخی معرفی کرد و ضمن قدردانی از همراهی اداره کل میراث فرهنگی، تلاش و حمایت بیشتر این مجموعه را خواستار شد.

وی با اشاره به اهمیت معرفی ظرفیت ها در صنعت گردشگری، گفت: آمادگی داریم تا با همراهی دستگاه های مرتبط، جاذبه های این شهرستان را برای مردم ایران و جهان معرفی کنیم

 

 

 

 
 
  • جاذبه های مازندران
  • هنرهای سنتی و صنایع دستی استان مازندران
  • موزه ها
  • وب سایت حضرت امام
  • وب سایت مقام معظم رهبری
  • وب سایت ریاست جمهوری
حدیث روز
نشانی اداره
ساری - میدام امام - ابتدای خیابان جام جم - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران
01133391001-5