کتاب ارج نامه پرفسور ستوده تا پایان فصل بهار منتشر می شود
1395-02-26 10:05 (آخرین بروزرسانی : 13:55 04-03-1395)
 

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و امور گردشگری استان مازندران از انتشار کتابی به نام ارج نامه پرفسور ستوده تا پایان فصل بهار امسال خبر داد.

دلاور بزرگ نیا در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با بیان اینکه ستوده ازمشاهیر به نام و تاثیرگذار در اشاعه فرهنگ و علوم مازندران بود، افزود: قرار است این کتاب به منظور قدردانی از زحمات چندین دهه ای این استاد منتشر شود که بخشی از آن به مقالات این فرهیخته بزرگوار وبخشی دیگر نیز به یادداشت های دوستان ایشان و افراد صاحب نظر اختصاص دارد.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و امور گردشگری مازندران ادامه داد: مقالات استاد ستوده در زمینه بناهای تاریخی مازندران فراهم است و منتظر یادداشت های بزرگان علم وادب و دوستان ایشان هستیم و تا پایان بهار امسال نیز این کتاب به مرحله انتشار در می آید.
وی خاطرنشان کرد: این ارج نامه در حقیقت به عنوان یک سند مکتوب و قابل استفاده برای دانشجویان و علاقه مندان پرفسور ستوده باقی خواهد ماند.
به گزارش ایرنا، پروفسور منوچهر ستوده در تیرماه 1292 بدنیا آمد و پس از بیش از یک قرن زندگی که بیشتر آن را صرف علم اندوزی، تحقیق، پژوهش و آموزش کرده است، شامگاه بیستم فروردین امسال در چالوس چشم از دنیای فانی فرو بست.
از استاد ستوده بیش از 50 کتاب و 260 مقاله به یادگار باقی مانده است.

 
 
  • جاذبه های مازندران
  • هنرهای سنتی و صنایع دستی استان مازندران
  • موزه ها
  • وب سایت حضرت امام
  • وب سایت مقام معظم رهبری
  • وب سایت ریاست جمهوری
حدیث روز
نشانی اداره
ساری - میدام امام - ابتدای خیابان جام جم - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران
01133391001-5